Kancelaria adwokacka w Częstochowie

Nasza kancelaria adwokacka w Częstochowie to miejsce, w którym można uzyskać wsparcie w trakcie prowadzonych postępowań sądowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Doradzamy jeszcze przed złożeniem pozwu, a także wspieramy na każdym etapie postępowania. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego czy spadkowego. Pomagamy także klientom w postępowaniach w obrębie prawa karnego. Przygotowujemy dokumentację i reprezentujemy stronę przed sądem.
Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzaty Modłasiak świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych.

§

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Modłasiak specjalizuje się w sprawach z zakresu: prawa rodzinnego, prawa spadkowego, w sprawach rozwodowych, sprawach dotyczących podziału majątku oraz w sprawach karnych.

§

W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO  – tel. 662 55 33 66

Prawnik osobisty

W naszej kancelarii możesz uzyskać pomoc prawnika osobistego w Częstochowie. Prowadzimy stałą współpracę z wieloma klientami. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy odpowiednie pisma, analizujemy dokumentację i pomagamy w spawach z różnych dziedzin prawa. Otaczamy klienta osobistym wsparciem i reprezentujemy go przed sądem. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu, dyskrecję oraz rzetelność.

W razie jakichkolwiek problemów natury prawnej jesteśmy dostępni pod telefonem. Zapraszamy również do kancelarii w Częstochowie.

Adwokat w Częstochowie

W kancelarii prawnej adwokat Małgorzaty Modłasiak w Częstochowie obsługiwani są klienci indywidualni oraz biznesowi. Nasi prawnicy udzielają pomocy prawnej na każdym etapie postępowania oraz przed złożeniem wniosku. Specjalizują się m.in. w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, czy karnego. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie m.in. w sprawach związanych z podziałem majątku, rozwodem, czy alimentami.

Dobry adwokat to prawnik, który wsłuchuje się w problemy swojego klienta, wnikliwie analizuje sytuacje i proponuje najlepsze, optymalne rozwiązanie. Zapraszamy na spotkanie.

Jeśli szukają Państwo kancelarii adwokackiej, zapraszamy do naszej siedziby. Doskonale wiemy, że przepisy i normy prawne to dla wielu skomplikowane i trudne do zrozumienia sformułowania. Chętnie wytłumaczymy Państwu złożoność danego problemu, przygotujemy potrzebne pismo lub zaopiniujemy dany dokument.

Klient indywidualny

Współpracujemy przede wszystkim z klientami indywidualnymi. Z naszych usług korzystają osoby planujące rozwód czy borykające się z problemem podziału majątku. Dla klientów indywidualnych oferujemy też weryfikację i redagowanie dokumentów, zwłaszcza umów.

Klient biznesowy

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością dopełniania wielu formalności i tworzenia umów. Współpracujemy z przedsiębiorcami, przygotowując dla nich odpowiednią dokumentację. Świadczymy też usługi doradztwa, zwłaszcza w decyzjach ważnych dla rozwoju firmy.

KANCELARIA ADWOKACKA

ADWOKAT
MAŁGORZATA  MODŁASIAK

Godziny pracy:
od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00.

Adres:
ul. Dąbrowskiego 41 lok. 7, 42-200 Częstochowa

Tel.  662 55 33 66
mail: kancelaria@modlasiak.pl

NIP: 573-228-05-91,      Numer konta: 94 1050 1142 1000 0092 3369 4489